Şirket Toplantıları

Şirket toplantıları;firmaların içi ve dış pazarda kendilerini geliştirmek,firma içi koordinasyonu ve devamlılığı sağlamak amacıyla yapılır.

Neden Şirket Toplantıları Yapılmalı?

Günümüz iş hayatında günlük toplantıların sayısı, dijitalleşmeye rağmen, giderek artıyor. Bir şirkette yönetimin başarılı yürütülebilmesi, sağlıklı bilgi alış verişi sağlanması, mevcut sorunların tartışılması ve çözüme ulaştırılması, kararların alınması, yeni bir yöntem bulunana dek, toplantılar vasıtasıyla sağlanabilir..

ideaturka_organizasyon_sirket_toplantisi_01
ideaturka_organizasyon_sirket_toplantisi_02

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu