Düğün Organizasyonları

Hayatınızın en önemli adımını atarken,yaşamın kaosu içinde detaylarını atlamak istemediğiniz düğün organizasyonun da sizlerin ihtiyacını en iyi koşullarda sağlamaya çalışıyoruz.

Neden Düğün Organizasyonu Yaptırmalısınız?

Çiftlerin bu zorlu süreçle başa çıkmaları,stresten uzak keyif için de vakit geçirmeleri,zamandan ve bütçeden tasarruf edebilmeleri için düğün/nişan organizasyonu yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

ideaturka_dugun_organizasyonu_01
ideaturka_dugun_organizasyonu_02

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu