Açılış Organizasyonu

Yeni faaliyete geçecek bir firmanın tanıtımın yapmak müşteri çekmek veya gelen müşterinizi memnun etmek amacı ile yapılan organizasyonlara açılış organizasyonu denir.

Açılış Organizasyonu Neden Yapılır?

Müşterilere ben buradayım, burayı yeni açtık, buraya şöyle bir firma kurduk haberiniz olsun gibi cümleleri dolaylı yoldan söyleme şeklidir. Tabii bunları söylerken de açılış organizasyonu öncesi dikkat etmeniz gereken hususlara İDEATURKA ailesi olarak biz yardımcı oluyoruz.

ideaturka_organizasyon_acilis_organizasyon_02
ideaturka_organizasyon_acilis_organizasyon_01

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu