Web Tasarım

İnternet ortamında bir kurumun kurumsal kimliğinin tanıtılması amacı ile veya ürünün, toluluğun, markanın, organisayonun veya bireyin tanıtılması amacı ile web sitesinin planlanması ve kurulması, grafiksel çalışmalar webmaster olarak bilinen web uzmanları tarafından web sitesi üzerindeki kod yapısı oluşturulma sürecine web tasarım aşaması denir.

Neden Web Tasarım Yaptırmalısınız?

Birincisi tanıtımdır, mevcut müşterileriniz size yeterli olmayıp geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız. Kurum yapınızı ve hizmtlerinizi ucuz kolayca tanıtma için web sitesi yaptırmanız gerekiyor.
İkincisi prestijdir, günümüzde kurumsal kimlik çalışmalarından en önemlisi web siteleridir dışarıdaki kurumlar sizi önce web sitenizden inceleme yaparlar web sitenizin iyi olması size prestij kazandıracaktır.
Üçünsüsü yasal zorunluluktur, 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe girmek üzere yasalaşan yeni Türk Ticaret Kanunu ile tüm şirketlerin web sitesine sahip olması yasal yükümlülük haline geliyor. Web sitesi açmayan şirket yöneticilerinin kanuna aykırı davranmanın getirdiği sonuç 1524 üncü maddesine göre hapis cezası ve para cezası şeklinde olmaktadı
ideaturka_web_tasarım_01
ideaturka_web_tasarım_02

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu