SEO Optimizasyon

Arama motorlarında ilgili sözcükler veya tanımlar girildiğinde bir websitesinin ilk sıralarda gözükmesini sağlayan bir süreç olarak tanımlayabiliriz. Bir websiteniz olduğunda çok sayıda erişim ve takipçi en çok arzulanan faktörlerden birkaçıdırİyi bir SEO analizi tüketicilerin websitenize reklamlara gerek olmadan kendiliğinden ulaşmaları imkânını sağlar.

Neden SEO Optimizasyon Yaptırmalıyız?

  1. Online kullanıcıların %75’i arama motorlarında ilk sayfada çıkan sonuçlardan ileri gitmezler.
  2. Online kullanıcıların %79’u arama motorlarında sponsorlu öne çıkarılan içerikler yerine organik içerikleri tercih ettiklerini söylüyorlar. Bu nedenle web sitenizin reklam yoluyla değil organik trafik yoluyla öne çıkıyor olması, web sitenize daha çok kullanıcı kazandıracaktır.
  3. Ortalama bir konu başlığı ile ilgili internette her ay ortalama 100.000 arama yapılmaktadır.
  4. İnternet kullanıcıların %82.6’sı arama motorlarından faydalanmaktadır.
ideaturka_seo_01
ideaturka_seo_02

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu