Basılı Ürün

Dijital ortamdaki gelişmeler her ne kadar öne çıksa da,baskılı ürünler halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Firmanın ya da markanın ürünlerini ve hizmetlerini basılı medya aracılığı ile müşterilerine ulaştırmak, ancak iyi bir reklam ajansının önderliğinde mümkün olabilir.Baskı öncesi tasarım aşaması, baskıya hazırlık, basım ve basım sonrası aşamasına kadar geçen süreç içindeki kalite takibi önemli bir konudur. Baskılı ürünlerin başında katalog, broşür, insert, kartvizit, el ilanı, ajanda, takvim, davetiye, sertifika gibi basılı ürünler örnek gösterilebilir.Baskılı ürünlerin kurumsal kimliğe uygun bir şekilde tasarlanması ve sunumu dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır.

Basılı Ürünler Nelerdir?

*Kartvizit

*Ürün Broşürü

*Kampanya Broşürleri

*Promosyon ve Hadiyeler

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu