Post Prodüksiyon

Bir çekim veya kayıttan sonra çekilen ve kaydedilenlerin işlenmesi, geliştirilmesi ve sunuma hazır hale getirlimesi ,Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi alanların Ses efekti oluşturma, kaydedilen sesi efektlendirme, insan ve çevre seslerini sonradan stüdyo ortamında kaydetme, ses görüntü senkronizasyonu vb. gibi pek çok işlem görüldüğü  yapım sürecidir.

Post Prodüksiyon Nedir?

Yapım sonrası, sinematelevizyon ve video alanlarında yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması için yapılır., Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi alanların Ses efekti oluşturma, kaydedilen sesi efektlendirme, insan ve çevre seslerini sonradan stüdyo ortamında kaydetme, ses görüntü senkronizasyonu vb. gibi pek çok işlem yapılır. Ses mühendislerinin üzerine büyük görev düşen bu aşamada, tercih edilen sektör standardı bazı programlar yer alır.

ideaturka_Post_Prodüksiyon_1
ideaturka_Post_Prodüksiyon_2

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu