Kamu Spotları

Kamu Spotu kamu kurum ve kuruluşları ve vakıf-dernek gibi sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlatılan, toplumsal faydayı esas alan, bilgilendirici görsel ve işitsel filmleridir. Kamu spotları yasa gereğince 45 saniyeyi geçmez. RTÜK tarafından onaylanır ve zorunlu yayın olarak TV kanallarına gönderilir. Tv kanalları belli periyotlar ile bu spotları yayınlamak zorundadır.

Neden Kamu Spotu Çekilmeli?

Kamu spotu uygulaması, kamu kurum ve kuruluşların dikkat çekmek istediği konularda farkındalık yaratma ve iletişim çalışmalarında kullanabilecek etkili araçlardan biridir. Çevre, eğitim, sağlık, kadın hakları, fiziksel ve zihinsel engelliler gibi çeşitli alanlarda proje ve kampanyalarını daha geniş kitlelere duyurarak farkındalık yaratma ve geliştirme çalışmaları kapsamında kamu spotu çekilir.

ideaturka_kamu_1
ideaturka_kamu_2

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu