Hava Çekimleri

Günümüzde drone’lar kullanılarak (IHA- İnsansız Hava Araçları) ile havadan video ve fotoğraf çekimleri giderek yaygınlaşan ve rekabet ortamında bir ihtiyaç haline gelen bir sektör olmuştur. Drone’ların eski helikopter kameralara göre daha fazla geliştirilmesi, kullanımının daha kolay olması ve aynı zamanda daha ekonomik çözümler sunması sayesinde, drone çekimlerine olan talepler son 1 yıl içinde çok fazla artış göstermiştir.

Hava Çekimlerini Nasıl Yapıyoruz?

İster sevdiğiniz birine sürpriz yapmak isteyin isterseniz iş adamı olarak yaptırmakta olduğunuz projeleri çok daha iyi bir şekilde takip etmek isteyin fark etmez, İdeaTurka olarak sizlerin bu isteklerini en profesyonel şekilde yerine getirmek adına burada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Havadan çekim işlemlerinde dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar, geçmiş dönemlerindeki fotoğrafçılık deneyiminden dolayı kameraya oldukça hakim olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla istenilen alanın doğru şekilde kadraja alınması, görüntünün net olması gibi detaylar en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Çekimler esnasında kullanılması gereken ekipmanlar ise bu iş için seçilmesi gerekecek, olmazsa olmaz ekipmanlardır. Böylece yapılacak olan çekim işlemleri esnasında herhangi bir sorun kendini göstermeden yüksek kalitede istenilen işlemler gerçekleştirilmiş olacaktır.

ideaturka_havacekimi_yapım_01
ideaturka_Hava_cekimleri_1

“Birileri düşünür, Birileri cesaret eder ve güvenir, O fikir büyür, Unutulmayan büyük işe dönüşür”

#logoyubüyütenler

Neden ideaturka?

ideaturka, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı ile son teknolojiye uyumluluğu esas alan uzman bir anlayışla sektöründe lider kuruluşlardan olmayı kendine vizyon edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde çalışanlarımıza, kurum ve kuruluşlara, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olma misyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Genç ve dinamik yapısıyla ideaturka, projenin oluşturulması ve sunulması sürecini, kurumsal bir yapıyla destekleyerek kurum ve kuruluşların uzun vadeli, güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemiş; bu amaç doğrultusunda kaliteyi, proje öncesi ve sonrası hizmetlerini geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmaktadır. ideaturka gerek oluşturduğu, gerekse yer aldığı projelerde performans ve başarı kazanmış,  faaliyet alanında kurumsal yapısı ve gösterdiği profesyonellikle de kendini ispatlayarak sektörde yerini almıştır.

ideaturka Tanıtım Kataloğu